До уваги експертів! Запрошуємо до участі в онлайн-семінарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги!

16 грудня 2023 року об 11.00 пропонуємо прийняти участь у онлайн-семінарі експертів Секцій з напряму економічних досліджень, з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень, з напряму товарознавчих досліджень, з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності ВГО «Союз експертів України» за темою «Питання застосування «Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності».

Спікери та теми доповідей:

▪ Президент ВГО «Союз експертів України», к.ю.н., судовий експерт Ігор Стародубов. «Реєстрація судових експертів в електронному суді».

▪ Заступник начальника Головного управління нормативно-правового забезпечення судово-експертної діяльності – начальник відділу нормативно-правового забезпечення організаційних засад судово-експертної діяльності Міністерства юстиції України Стельмах Ольга Миколаївна. «Питання взаємодії експертів-практиків з Міністерством юстиції України з метою вчасного реагування та внесення сучасних змін до нормативно-правових актів з питань регулювання експертної діяльності».

▪ Віцепрезидент з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності, голова Секції з напряму оцінки майна та майнових прав та професійної оціночної діяльності СЕУ, к.е.н., судовий експерт Олексій Мухін. «Огляд актуальних та проблемних питань Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, які розглядаються на засіданнях  Експертної ради з питань оціночної діяльності при Фонді державного майна України».

▪ Віцепрезидент з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень СЕУ, голова Секції з напряму будівельно-технічних та оціночно-земельних досліджень СЕУ Олександр Салтиков. «Вирішення судовими будівельно-технічними експертами питань щодо завданої шкоди об’єктам нерухомого майна внаслідок озброєної агресії РФ (розрахунок збитків щодо об’єктів нерухомого майна) з подальшим розрахунком завданих збитків фізичним та юридичним особам (в т.ч. упущеної вигоди (недоотриманого прибутку)) в межах економічної експертизи».

▪ Віцепрезидент з напряму товарознавчих досліджень, голова Секції з напряму товарознавчих досліджень СЕУ, судовий експерт Ольга Желавська. «Алгоритм проведення комплексних товарознавчо-економічних експертиз в рамках застосування «Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності». Розгляд проблемних питань щодо застосування Методики по збиткам при розрахунку збитків, завданих рф при проведенні товарознавчих та економічних експертиз».

▪ Віцепрезидент з економічного напряму СЕУ, голова Секції з напряму економічних досліджень СЕУ, д.е.н., доцент, судовий експерт Галина Кузнєцова. «Комплексна експертиза. Особливості та відмінності від поняття «Комплекс експертиз» при вирішенні питань судовою економічною експертизою. Поточні питання судово-експертної діяльності експертів-економістів».

Модератор: Галина Кузнєцова

Технічний адміністратор: Галина Гавриш

 

Посилання на доступ до онлайн-семінару буде направлено додатково.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: