ДО УВАГИ СУДОВИХ ЕКСПЕРТІВ!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство юстиції України інформує, що з метою захисту та збереження інформації щодо атестованих судових експертів, включених до Реєстру на час дії воєнного стану було обмежено відкритий доступ до відомостей Реєстру, розміщеного на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.
За необхідності, Міністерство юстиції України за запитами фізичних і юридичних осіб надає інформацію з Реєстру у формі витягу, що містить інформацію, зазначену у пункті 9 цього Порядку, з урахуванням положень законодавства про звернення громадян та доступ до публічної інформації (пункт 12 Порядку).
Запит (звернення) можна надіслати на поштову адресу: вул. Архітектора Городецького, буд. 13, м. Київ, 01001 або на е-mail: callcentre@minjust.gov.ua; themis@minjust.gov.ua

Водночас, Всеукраїнська громадська організація «Союз експертів України» нагадує, що для забезпечення громадян, потребуючих засобів судової експертизи та оцінки, а також для забезпечення роботою самих фахівців, було створено та запущено в роботу відкритий Реєстр судових експертів, оцінювачів та інших фахівців, які на даний час здійснюють свою професійну діяльність (Посилання на реєстр http://rase.seu.in.ua/). Інформація про фахівця надається виключно за його бажанням та в обсязі, який він сам визначив, заповнивши запропоновану гугл-форму.

Для того щоб додати відомості про себе до реєстру Вам потрібно надати згоду про включення Вас до реєстру.
Якщо Ви є членом ВГО «Союз експертів України»
– написати листа на електронну адресу centre.seu@gmail.com
або
– надіслати повідомлення на телефон
+380964539920 (SMS, WhatsApp, Viber, Telegram)
або
– заповнити Google Form за посиланнямhttps://forms.gle/G1k8TEHYLMaBVjkG8

Якщо Ви НЕ є членом ВГО «Союз експертів України»
– треба заповнити Google Form за посиланням: https://forms.gle/G1k8TEHYLMaBVjkG8
або
– написати листа на електронну адресу centre.seu@gmail.com

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: