Відбувся он-лайн семінар на тему: «Новини в методичному забезпеченні проведення судово-економічних експертиз»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27.12.2022 року Секцією з напряму економічних досліджень ВГО «Союз експертів України» проведено он-лайн семінар на тему: «Новини в методичному забезпеченні проведення судово-економічних експертиз».
З вітальним словом виступив Президент ВГО «Союз експертів України», к.ю.н., Ігор Старобудов та наголосив про необхідність формування на рівні СЕУ загальної бази методичного забезпечення судових експертів, повідомив про напрацювання щодо застосування експертами цифрового кваліфікаційного підпису для підписання експертних висновків.

Голова Секції з напряму економічних досліджень СЕУ, судовий експерт, д.е.н, доцент, директор ПП «Галаексперт» Галина Кузнєцова ознайомила експертів з методиками проведення судових економічних експертиз, які зареєстровані в Реєстрі методик проведення судових кспертиз у 2021-2022 роках та зупинилася на окремих питаннях застосування наведених методик.
Судовий експерт, к.е.н., Алла Чередніченко – представник від Союзу експертів України у складі Секції судово-економічної експертизи НКМР Міністерства юстиції України, доповіла про основні питання, які були розглянуті на осінньому засіданні Секції.

Заступник голови Секції з напряму економічних досліджень СЕУ, судовий експерт, к.е.н., Галина Гавриш у своєму докладі підсумувала зміни у нормативній та законодавчій базі з питань експертної діяльності.

Наприкінці семінару Галина Кузнєцова привітала всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим із побажанням миру, злагоди, впевненості у майбутньому!

 

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: