Віце-президент з економічного напряму ВГО «Союз експертів України» Кузнєцова Галина взяла участь у Першому юридичному форумі ЄС – Східне партнерство (First Legal Forum EU-Eastern Partnership)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

26 травня 2022 року  віце-президент з економічного напряму ВГО «Союз експертів України» Кузнєцова Галина взяла участь, у якості спікера  сесії «Механізми репарацій та контрибуцій як спосіб відшкодування збитків, спричинених воєнною агресією росії проти України. Міжнародна кримінальна відповідальність керівництва та громадян росії за воєнні злочини, вчинені в Україні», у Першому юридичному форумі ЄС – Східне партнерство (First Legal Forum EU-Eastern Partnership), який відбувся у м. Варшаві (Польща).

У своїй доповіді Галина Кузнєцова зазначила, що ВГО «Союз експертів України» нараховує у своїх рядах 467 членів, в тому числі 310 судових експертів, атестованих Міністерством юстиції України та 344 оцінювача. Розповіла присутнім про 25-ти річні традиції та напрями діяльності СЕУ.
В межах тематики форуму проінформувала про «Порядок відшкодування шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації», затверджений ПКМУ № 326 від 20.03.2022 року, та вісімнадцять напрямів визначення шкоди та збитків. Звернула увагу, що на теперішній час є діючі Методики проведення судових експертиз, які включені до Реєстру методик проведення судових експертиз Міністерства юстиції України, які дозволяють судовою експертизою вирішити питання дослідження документальної обгрунтованості збитків та втрат завданих Україні внаслідок збройної агресії.
Порадила юридичній спільноті вже зараз формувати доказову базу для майбутніх позовів, підкріплених Висновками експертів. Наголосила на тому, що судові експерти готові до роботи як самостійно за спеціальностями, так і у складі комісій при проведенні комплексних експертиз, мають достатню методичну базу.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: