Всеукраїнська громадська організація «Союз експертів України» та Торгово-промислова палата України уклали Меморандум про співпрацю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 жовтня відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Торгово-промисловою палатою України та ГО «ВГО Союз експертів України». Представниками від організацій, які підписали документ, виступили: віце-президент Торгово-промислової палати України Непран Михайло Іванович та президент ВГО «Союз експертів України» Стародубов Ігор Вадимович.

Сторони переконані в необхідності залучення до взаємної конструктивної співпраці, що сприятиме формуванню та розвитку в Україні руху установ, підприємств і організацій за ділову досконалість, конкурентоспроможність і сталий розвиток.

В рамках Меморандуму ТПП та «Союз експертів України» домовились про взаємну роботу щодо участі у підготовці проектів законодавчих актів, прийняття яких є нагальною потребою для оновлення умов розвитку системи експертиз в Україні та українського суспільства в цілому, та сприятиме розширенню вітчизняного та міжнародного досвіду в сфері судової експертизи.

Також організації мають наміри сприяти поширенню інформації щодо сучасних підходів та кращих практик для удосконалення і сертифікації систем менеджменту підприємств і організацій, а також розповсюдження накопиченого кращого досвіду удосконалення.

Крім того, цим Меморандумом засвідчено сприяння участі представників Сторін у конференціях, семінарах та інших науково-організаційних заходах, що мають обопільну зацікавленість.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: