19 квітня  відбулась он-лайн нарада робочої групи створеної на базі Міністерства розвитку громад та територій України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19 квітня  відбулась он-лайн нарада робочої групи на базі Міністерства розвитку громад та територій України щодо патань розробки Методики «Визначення обсягу збитків спричинених збройною агресією Російської Федерації в сфері житлово-комунального господарства».

Методика призначена для розрахунку збитків, спричинених збройною агресією Російської Федерації в сфері житлово-комунального господарства. Метою роботи є забезпечення прав Держави Україна, територіальних громад, фізичних та юридичних осіб, які зазнали втрат від руйнування, або пошкодження об′єктів нерухомого майна, у складі будівель (споруд) житлового  фонду та житлово-комунального господарства та забезпечення їх відшкодування, за допомогою надання Висновку експерта про розмір втрат від руйнування (пошкодження) майна.

Члени ВГО «Союзу експертів України» Олександр Машиніченко, Вікторія Контимирова, Вадим Ігнатьков та Надія Армаш представили на обговорення спільну Концепцію Методики «Визначення обсягу збитків спричинених збройною агресією Російської Федерації в сфері житлово-комунального господарства».

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: