Акредитації органів з інспектування (стандарт ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019) слідкуємо за змінами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27-го травня 2024 року віце-президент з економічного напряму, голова Секції з напряму економічних досліджень ВГО «Союзу експертів України», судовий експерт, д.е.н., доцент, експерт з акредитації органів з інспектування НААУ Галина Кузнєцова взяла участь у онлайн-семінарі для персоналу з акредитації органів з інспектування відповідно до стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019, проведеному Національним агентством з акредитації України на тему: «Зміни у процедурах акредитації (методиках, політиках та інших документах НААУ) ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019».

В ході семінару була звернута особлива увага на питання достатності ресурсів для здійснення інспектування (персонал, технічне оснащення) та наявності процедур при аналізуванні експертом документації органу з інспектування, особливостям та змінам у методиках проведення аналізу наданої документації, проведення оцінки на місці, спостереження органів з інспектування, в оформленні звітів про оцінку на місці та звітів про спостереження, оформлення протоколів невідповідності, інші питання.

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: