Увага! Важлива інформація щодо недопущення монополізації сфери розрахунку збитків.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії Російської Федерації» у профільних міністерствах відбувається робота над створенням Методик визначення шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії Російської Федерації за напрямами, визначеними Постановою. Ми як представники експертної спільноти наполягаємо, що експертне забезпечення фіксування збитків та розрахунок їх обсягу є надважливим з огляду на судові перспективи використання складених відповідними фахівцями документів про розмір збитків – Висновку експерта. Створення на етапі визначення розміру збитку саме Висновку експерта надасть йому в майбутньому статусу доказу в судовому процесі.
Фондом державного майна України розроблений проект внесення змін та доповнень до Постанови Кабінету Міністрів України № 326 в частині доповнення Додатком «Загальні засади оцінки збитків, завданих майну та майновим правам внаслідок збройної агресії російської федерації», яким, серед іншого, передбачається здійснення оцінки збитків виключно оцінювачами. На нашу думку така позиція не може бути прийнятною, оскільки для оцінювачів оцінка збитків не є змістом їх професійної діяльності.
Враховуючи викладене, наполягаємо на негайному втручанні усіх компетентних органів – Міністерства юстиції України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства розвитку громад та територій України для розширення переліку фахівців та недопущення монополізації сфери розрахунку збитків.
ВГО «Союз експертів України».

Ознайомитись з листами-зверненнями

 

Поділитися.

Залишити ВідповідьРедакція не несе відповідальності зі зміст коментарів читачів. Вся відповідальність за зміст лягає на коментаторів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: