Союз експертїв України на засіданні Секції судової експертизи об`єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради при Міністерстві юстиції.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

     Президент ВГО «Союз експертів України» Ігор Стародубов взяв участь в осінньому засіданні Секції судової експертизи об`єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. «Через карантин засідання відбулося в режимі телеконференції, але на якість дискусії це жодним чином не вплинуло, розмова вийшла цілком конструктивною», – каже Ігор Стародубов.

     

     Зокрема, розглянули технічні завдання до тем НДР, що планують включити у тематичний план НДР НДУСЕ Міністерства юстиції на 2021 рік. Також йшлося про активізацію наукової та методичної роботи НДІСЕ з судової експертизи об`єктів інтелектуальної власності. Крім того, розглянули підсумки апробації та впровадження НДР, відповідно до планів апробації та впровадження Мін’юсту на цей рік та розробили план роботи Секції на рік наступний.

     За більш детальною інформацією звертайтеся до дирекції Союзу експертів України. Контакти:
тел.: (096) 453-99-20, (099)185-32-77,
е-mail: centre_seu@ukr.net

 

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: