Засідання Правління громадської організації «Союз експертів України»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 серпня 2019 року в стінах Національного авіаційного університету відбулося відкрите засідання Правління громадської організації «Союз експертів України»  на якому зібралися керівники секцій та регіональних відділень Київської, Вінницької, Житомирської, Львівської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Одеської та інших областей України.

На засіданні обговорювалися нагальні проблеми методичного забезпечення проведення судової експертизи, експертних досліджень та оціночної діяльності. Були запропоновані практичні шляхи вдосконалення методів експертних досліджень та організаційного забезпечення роботи судових експертів.

Робоче засідання розпочалося з урочистостей. Користуючись нагодою, Президент ГО «Союз експертів України» вручив, започатковану в 2019 році відзнаку «За досягнення в галузі будівельно-земельно-технічної експертизи імені О.І. Буратевича», віце-президенту з будівельно-техніко-земельно-оціночного напряму Салтикову Олександру Сергійовичу, згідно протоколу № 02-06/2019 засідання Правління від 26 червня 2019 року.

Також, було підписано меморандум про співробітництво між ГО «Союз експертів України» та національним авіаційним університетом.

Ректор національного авіаційного університету, д.біол.н., професор Володимир Миколайович Ісаєнко відмітив перспективи у співпраці між організаціями в сфері кадрового та методичного забезпечення проведення судової експертизи, подальшій роботі над посиленням матеріальної технічної бази експертів, використання ресурсів та можливостей університету та залучення співробітників НАУ для проведення експертних досліджень в сфері екології, біотехнології та технічних спеціальностей.

Президентом Союзу експертів України, к.ю.н. Ігорем Вадимовичем Стародубовим, резюмовано перспективні напрямки розвитку інституту судової експертизи та високої ефективності співпраці з науковою та освітньою спільнотою, флагманом якої є Національний авіаційний університет. Президент висловив сподівання на практичну реалізацію тих ідей та пропозицій, висловлених під час засідання.

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: