Фахова подія року «Експертів vs Оцінювачі»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

28 лютого 2020 року дві потужні всеукраїнські організації – Союз експертів України та Союз юристів України збирають фахівців з оцінки, експертну та юридичну спільноту в стінах Київської обласної ради для проведення панельної дискусії

«Експерти vs Оцінювачі»

Судово-експертна діяльність з визначення вартості майна та шкоди (збитку) щільно пов’язана з таким інститутом як оцінка майна та майнових прав. На даний час спостерігається певна конкуренція між оцінювачами та судовими експертами, що зумовлена тотожними функціями. Чимало судових експертів отримали свідоцтво оцінювача і на професійному рівні займаються не лише судово-експертною діяльністю, але й і оціночною. Разом з тим слід враховувати, що хоч обидва ореоли фахівців і належать до сфери професійної діяльності пов’язаної з наданням публічних послуг, але за змістом і своєю суттю створювалися з різною метою та направлені на вирішення різних завдань. До того ж єдиної позиції відносно використання в судовій практиці результату оцінки наразі не існує. Таким чином, існує нагальна потреба у розробці спільних підходів та методик з визначення вартості майна (майнових прав) та збитків, що мають включати адаптовані до проведення судових експертиз алгоритми розрахунків. Спікерами панельної дискусії стануть представники Фонду державного майна України, Міністерства юстиції України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. M.С. Бокаріуса, Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз, провідні оцінювачі, Асоціації Фахівців Оцінки, Українського товариства оцінювачів, Асоціація спеціалістів банківської оцінки України.

Подія відбудеться за підтримки Голови Київської обласної ради

Стариченка Миколи Анатолійовича

Перша панель Загальна частина

1. «Новели в законодавстві про судову експертизу» (спікер від Міністерства юстиції України)

2. «Зміни в законодавстві щодо оцінки майна (оцінка для цілей оподаткування, відчуження, оренди, банкрутства)» (спікер від Фонду державного майна України)

3. «Кореспондування положень Закону Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні (ст.7) із законодавством що регулює призначення та проведення судових експертиз з питань оцінки» (спікер від Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України)

Друга панель «Сквіз-аут» (squeeze-out) – викуп акцій у міноритаріїв власником або групою власників, які володіють більше 95% акцій»

1. «Особливості визначення вартості акцій (часток підприємств) при проведенні судових експертиз» (спікер від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України)

2. «Звіт суб’єкта оціночної діяльності та висновок судового експерта як докази в корпоративних спорах щодо викупу акцій» (спікер від Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

3. «Підходи при визначені вартості акцій: погляд оцінювача» (спікер уточнюється)

Третя панель «Питання проведення оцінки нерухомого майна та оціночно-будівельна експертиза»

1. «Ретроспективна оцінка: співставність результатів ретроспективної оцінки з результатами оцінки, яка була проведена в минулому на ту ж дату» (спікер від Всеукраїнської Асоціації Фахівців Оцінки)

2. «Спільні питання проведення оцінки нерухомого майна та оціночно-будівельної експертизи» (спікер від Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС)

3. «Питання проведення оціночно-будівельної експертизи при визначені вартості на певну дату» (спікер від Науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України)

Четверта панель «Оцінка колісних транспортних засобів та автотоварознавча експертиза»

«Новели та проблеми визначення вартості колісних транспортних засобів» (спікер від Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. M.С. Бокаріуса)

 

Місце та час проведення: 28 лютого 2020 року о 1200

м. Київ, площа Лесі Українки, 1, Київська обласна рада,

ІІ поверх, мала сесійна зала.

Умови участі у панельній дискусії:

1.Пройти реєстрацію за посиланням до 24 лютого 2020 року: https://forms.gle/NNJber6r5fuuZG7q8

2. Оплатити участь у панельній дискусії та направити квитанцію про оплату на адресу: centre_seu@ukr.net

 

Організаційний внесок для учасників панельної дискусії складає:

для членів ВГО «Союз експертів України» – 500 грн

для інших учасників – 600 грн

Реквізити для організаційного внеску:

ВГО «Союз експертів України»

Р/р UA743218420000026001053045103 в АТ КБ «Приватбанк»,

МФО 321842,

код за ЄДРПОУ 20075879

призначення платежу: «участь у семінарі» та ПІБ учасника (наприклад, «участь у семінарі Іванова І.І.»)

Контакти:
+380964539920, +380991853277

e-mail: centre_seu@ukr.net

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: