Увага! Дуже потрібні ваші пропозиції!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шановні колеги, це той момент, коли не можна бути байдужим. Міністерство юстиції України виносить на публічне обговорення проект Закону «Про судово-експертну діяльність».

Документ розроблено на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». Ним, зокрема, передбачена необхідність врегулювання питань щодо самоврядування судових експертів,  рецензування висновку судового експерта та визначення граничних строків проведення судових експертиз.

А тепер Міністерство юстиції збирає наші зауваження та пропозиції до документу, що вони підготували. Часу зовсім небагато – лише до 6 листопада. Закликаємо вас не стояти осторонь і обов`язково висловити побажання, окреслити власну позицію щодо проекту Закону України «Про судово-експертну діяльність». За цими правилами нам жити і працювати, тож давайте створимо їх разом! Принаймні, спробуємо так зробити. Це значно краще, аніж проігнорувати надзвичайно важливий момент, а потім гірко шкодувати через власну байдужість.

Свої зауваження та пропозиції надсилайте на електронну адресу:
centre_seu@ukr.net

З документами, які винесено на громадське обговорення, можна ознайомитися тут:

Проєкт Закону України «Про судово-експертну діяльність»

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України» (щодо удосконалення деяких положень,пов’язаних з порядком призначення та проведення експертизи)

Поділитися.

Коментарі закриті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: